the ROOM B.V. Anthony Fokkerweg 1 1059 CM Amsterdam The Netherlands
+31 (0)20 3053810

Home

Deals

Als marktleider is the ROOM betrokken bij veel M&A trajecten

the ROOM, for less risk, more control and maximum value

Always in Control and Due Diligence ready

Tech enabled legal services

Dealbegeleiding is mensenwerk

U focust zich op uw business en de transactie, wij structureren, checken en coördineren de data en het dataroomproces.
Maak kennis met het team van the ROOM.
Lindy<br> Kamphuis

Lindy
Kamphuis

Consultant

Specialisatie: Project management, legal consultancy
Studie: Ondernemings- en financieel recht, Radboud Universiteit
Email: lindy@theroom.nl
Tel: +316 38006722

Wessel<br> Bruidegom

Wessel
Bruidegom

Consultant

Specialisatie: Project
Management
Studie: HBO Rechten
Email: wessel@theroom.nl
Tel: +31 633917667

Otto <br> Wilten

Otto
Wilten

Partner - Founder

Specialisatie: Teambuilding, project management,
business development
Studie: Rechten, Universiteit van Utrecht
Email: otto@theroom.nl
Tel: +31 626942162

Lisette<br> Schellekens

Lisette
Schellekens

Consultant

Specialisatie: Project
management,
legal consultancy
Studie: HBO Rechten
Email: lisette@theroom.nl
Tel: +31 650803972

Jeroen <br>Kruithof

Jeroen
Kruithof

Partner - Founder

Specialisatie: Corporate housekeeping, virtuele datarooms
Studie: Bedrijfskundige Economie, International Management
Email: jeroen@theroom.nl
Tel: +31 642124018

Martijn<br> Swart

Martijn
Swart

Consultant

Specialisatie: VDR management,
legal consultancy
Studie: Master IT, Internet en Recht, VU Amsterdam, IPMA-D
Email: martijnswart@theroom.nl
Tel: +31 651495385

Vincent<br> Gaemers

Vincent
Gaemers

Managing Partner

Specialisatie: Proces management, legal tech software, business development
Studie:: Economics, Rijksuniversiteit Groningen
Email : vincent@theroom.nl
Tel : +31 650617586